آدرس دفتر تهران

برای مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید

فیسبوک

توییتر

جستجو

وکیل ایرانی در آلمان

خب همان طور که ممکن است که برای شما هم پیش آمده باشد در ایران؛ در مورد پرونده حقوقی نیز به مشکل خورده و به وکیل نیاز پیدا کرده باشید. خب نه تنها در ایران بلکه در دیگر کشور هاهم، نیز چنین است. به عنوان مثال شما ساکن کشورآلمان نیاز، به وکیل ایرانی در آلمان پیدا کرده باشید. که در ادامه در مورد مواردی از جمله ویژگی‌های وکیل خوب، چرایی داشتن وکیل و… صحبت کنیم. ادامه مقاله رو همراه ما باشید.

ویژگی های وکیل ایرانی در آلمان

همیشه انتخاب ناشی از عواملی مانند دانش، علم، شناخت و آگاهی است. شاید گزینه‌هایی باشند که بدون داشتن؛ شناخت و آگاهی شکست خورده باشند. مانند ازدواج‌های اینترنتی، اما شناخت و آگاهی برای انتخاب وکیل ایرانی در آلمان از؛ مطمئن ترین راه ها برای یک انتخاب درست و عالی است.

امروزه که همه ما شاید با مشکلات ریز و درشتی چه در مسائل حقوقی، کیفری و… نیز درگیر هستیم، و گرفتن یک وکیل خوب و کاربلد در حوزه کاری خود؛ از ملزمات یک ایرانی ساکن خارج است. گرچه که پیدا کردن یک وکیل کار ساده‌ایی است. ولی شناخت یک وکیل خوب و خبره در کار نیز کار دشوار و نیاز به داشتن دانش و تجربه درهمین کاراست.

یا طور دیگر دکترنظری با داشتن سوابق درخشان در حوزه وکالت در؛ ایران و خارج از کشور نیز با دارا بودن یک رزومه قوی و قابل دفاع به شما کمک می‌کند. که بتوانید با کمترین هزینه و دردسر نیز؛ مشکلات حقوقی خود را حل کنید. شما میتوانید برای مشاوره و تماس با دکتر نظری درتماس باشید.

چرایی داشتن وکیل ایرانی در آلمان

داشتن وکیل مانند رفتن به دکتر برای درمان بیماری است که، اگر شما بیماری گرفته باشید. و برای درمان به پزشک مراجعه نکنید؛ باعث می‌شود تا بیماری شما وخیم شده. و اگر بازهم اقدام به موقع نکرده و خودرمانی انجام دهید؛ ممکن است منجرب به مرگ شود.

اگر شما برای حل پرونده‌ایی که دانش و تخصصی از آن ندارید به؛ وکیل مراجعه نکنید و بخواهید سرخود این کار رو انجام دهید. نه تنها به نتیجه نخواهید رسید بلکه؛ ممکن است نتیجه زیان باری برای شما به بار بیاید.

اما شما با داشتن یک وکیل خبره و خوب در حوزه وکالت نیز، می‌توانید به بهترین شکل ممکن نیز مشکل پرونده حقوقی خود را حل کنید. وهمین که داشتن وکیل نه تنها که هزینه‌ایی که ندارد بلکه؛ هم در هزینه‌های شما و هم در زمان شما صرفه جویی؛ صورت داده و شما میتوانید با اطمینال کامل کار خود را به دکتر نظری بسپارید. حتی برای شمایی که در آلمان ساکن هستید و نیاز به وکیل ایرانی در آلمان دارید باید حتمی یک وکیل داشته باشید.

ویژگی های برجسته یک وکیل ایرانی در آلمان

این وکیل باید پرونده موکل خود را مو به مو بررسی کرده و شرحی از؛ پرونده و اسناد به همراه توضیحات مورد نیاز را به موکل خود ارائه دهد. از عواقب احتمالی طرح دعوا، موکل خود را آگاه سازد. وی همین طور باید هزینه‌های دادخواهی و مدت زمانی که، پرونده طول خواهد کشید رو به موکل خود بگوید. تا موکل تصمیم درستی در مورد، طرح دعوا ویا عدم طرح دعوا نیز بگیرد.

و اگر طرح دعوا را داد بتواند با؛ شروع بررسی پرونده نیز نتیجه مطلوب خود را به دست آورد.وکیل ایرانی در آلمان

چند ویژگی مهم یک وکیل ایرانی در آلمان

در ادامه نیز ویژگی‌های یک وکیل ایرانی در آلمان را برای شما بیان می‌کنیم که به ترتیب عبارت اند از:

به روز بودن

همان طورکه میدانید قوانین مربوط به حوزه کیفری، حقوق و… دائما در حال به روز شدن هستند. پس یک وکیل خوب هم باید؛ به این قوانین حتمی آپدیت شده باشد.

صادق و قابل اعتماد

از دیگر ویژگی‌های این وکیل باید محرم اسرار مومکلان خود بوده باشد. و حتی در صورت اتمام پرونده نیز؛ نباید اطلاعات آن را در اختیار کسی دیگر قرار بدهد.

ارائه درستی از توانایی ها و پرونده به موکل

یک وکیل خوب نه تنها که نباید درمورد پرونده که مشاهده کرده به؛ موکل خود امید واهی و دروغ بگوید. بلکه باید موکل خود را در مورد مسیر طرح دادخواست رو، به صورت کامل شفاف و درست ارائه دهد.

ارائه سریع ترین ارزان ترین و بهترین راحل برای پرونده به موکل

یک وکیل خوب بعد از اینکه اسناد پرونده را، به درستی و با دقت مورد بررسی قرار داده است. باید با موکل خود در مورد راحل‌های مختلف پرونده با او صحبت کرده باشد و راحل‌های خود را ارائه دهد. این وکیل باید بتواند ابتدا پرونده را؛ علاوه بر مقامات قضایی از طریق مذاکره و گفتمان نیز درست کند.

اگر نشد میتواند روند قانونی رو انتخاب کرده و به موکل خود؛ روند قانونی رو شرح بدهد.

استفاده از دیگر تجربه ها و کمک به قاضی برای شفاف سازی پرونده

یک وکیل خوب علاوه بر دانش و تجربه خود از دیگر تجربیات دیگران نیز، استفاده می‌کند. و با تلاش های لازم نیز به قاضی نیز؛ در یافتن حقیفت نیز کمک خواهد کرد و نباید از آن سواستفاده کند.

رفتار محترمانه با موکل و قاضی

یک وکیل خوب علاوه بر رعایت همه جوانب در جلسه دادگاه نیز؛ باید به موکل قاضی و طرف دعوا نیز احترام بگذارد.

دارا بودن یک یا چند تخصص در حوزه وکالت

با اینکه رشته حقوق مانند بیشتر رشته مانند مهندسی و… پیچیدگی دشواری‌های؛ به خصوص خود را داراست. وکلایی که در یک یا چند زمینه دادرسی فعال هستند و در، زمینه مشاوره و وکالت تخصص دارند. دارای تجربه بالایی بوده و تبحر و تخصص آنها به اون وکیل‌ها کمک میکند که، در چند زمینه فعالیت کنند.

شما میتوانید ما را در اینجا دنبال نمایید.

دوستان عزیز خیلی ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرهای و پیشنهادهای خود را درقسمت کامنت ها به اشتراک بگذارید.

منبع: صفحات وب

مقالات بیشتر

وکیل ایرانی در آلمان

بهترین وکیل بین المللی

بهترین وکیل بین المللی وکیل پایه یکی است که؛ به تمام قوانین حوزه حقوق آشنایی داشته و تخصص بالایی داشته باشد. اما تخصص خود را

وکیل بین الملل

وکیل بین الملل

وکیل بین الملل به وکیلی می گویند که نسبت به‌ تمامی قانون های حوزه حقوق تخصص و آگاهی بسیار زیادی داشته باشد ؛ ولی تخصص

مراحل گرفتن وکیل

مراحل گرفتن وکیل اتفاقی مراحل گرفتن وکیل : برای حل و فصل کردن مشکلات حقوقی و همچنین طرح دعوی در مراجع قضایی یا دفاع در

پیمایش به بالا