آدرس دفتر تهران

برای مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید

فیسبوک

توییتر

جستجو

بهترین وکیل بین المللی

بهترین وکیل بین المللی وکیل پایه یکی است که؛ به تمام قوانین حوزه حقوق آشنایی داشته و تخصص بالایی داشته باشد. اما تخصص خود را در بحث قوانین بین المللی و حوزه‌های مربوط به، آن صرف کرده باشد.

مشاوره حقوقی

اکثریت مردم در مورد وکیل بین المللی گمان می‌کنند که او یک وکیل با، یک پروانه بین المللی نبوده و دارای چند پروانه وکالت بین الملل است. و دارای مدرک معتبر در سطح جهانی برای رسیدگی به؛ پرونده‌های فراملی است. ولی باید به شما بگویم که چنان چیزی ممکن نبوده که؛ همچنین وکیلی بتواند بر همه قوانین کشورهای مختلف تسلط داشته و در این مورد محدودیت‌هایی اعم ازمکانی و موضوعی وجود دارد.

وکیل بین المللی پروانه وکالت خود را از کشور ایران گرفته می‌تواند در اموری تجاری که؛ ماهیتی بین المللی داشته کمکی انجام دهد. به این صورت که فرد درخواست دهنده با؛ وکیل بین المللی نیز قراردادی با ماهیت تجاری رو تنظیم کرده و خدمات خود را، در قرارداد ذکر و امضا نمایید. شما برای انجام این کار به دفتر دکتر نظری مراجعه نموده و در بابت؛ این امور با ایشان مشاوره نیزداشته باشید.

بهترین وکیل بین المللی در پایتخت(تهران)

بهترین وکیل بین المللی در تهران در خصوص مشکلاتی اعم از پناهندگی، مهاجرت، اقامت به طور موقت و همه مواردی که شما میتوانید برای آن؛ خدمات حقوقی و رسیدگی به مراجع قانونی نیز نیاز دارند. شما میتوانید مشاوره دریافت نمایید؛ همین طور دکتر نظری با اشرافیت بالایی که به؛ قوانین بین المللی دارند میتوانند بهترین نوع ممکن به شما مشاوره داده. کار شما رو به بهترین نحوه ممکن انجام بدهد. شما میتوانید برای اطمینال از حصول انجام کار با ایشان قراردادی در؛ اون حوزه کاری منقعد نمایید تا دیگر نگرانی از بابت انجام کار نیز نداشته باشید.

در حقیقت ایشان با توجه به تخصص و تجربیاتی که در زمینه کاری خود کسب کرده‌اند میتوانند؛ به بهترین شکل ممکن نیز به اتمام برساند. در اینجا ما به شما پیشنهاد میکنیم که برای انجام کارهای حقوقی بین المللی به دکتر نظری نیز بسپارید؛ ایشان با توجه به همه تجربیات و دانش خود میتوانند پرونده های شما را با کمترین اتلاف وقت وهزینه نیز انجام داده. و خیال شما را؛ از بابت کار نیز راحت میکنند.

در مورد وکیل بین الملل بیشتر بدانید.بهترین وکیل بین المللی

ویژگی های بهترین وکیل بین المللی

وکیل‌هایی که در زمینه وکالت بین المللی و تجارت فعالیت میکنند. به خاطر حساسیتی که در کارشان و همین طورپرونده شما نیز میتواند وجود داشت باشد. باید دارای ویژگی های زیر باشند که عبارت اند از:

  • تسلط بر یک یا چند زبان بین المللی مخصوصان زبان انگلیسی
  • دانش کامل نسبت به قوانین بین المللی
  • تخصص و مهارت بالا نسبت به تنظیم نمودن قردادهای تجاری بین المللی
  • مهارت و دانش در زمینه قواعد داخلی حوزه قرارداد
  • شناخت به قوانین حوزه کیفری در سطح بین الملل
  • آشنایی و شناخت کامل اصول حاکم بر تجارت بین الملل و روابط تجاری
  • حوزه های کاری بهترین وکیل بین المللی

در اینجا با حوزه کاری بهترین وکیل بین المللی آشنا میشویم که عبارت اند از:

تنظیم قرارداد بین المللی

بهترین وکیل بین المللی با این که قرار نیست و نمیتواند در همه بخش‌های بین المللی فعالیت داشته باشد. ولی بازهم باتوجه به تخصصی که در زمینه‌های فراملی وتجاری داراست میتواند؛ در خصوص مسائلی خاص به عنوان مشاور ویا وکیل فعالیت‌هایی داشته باشد.

این وکیل با توجه به شناختی که در حوزه‌های بین المللی مانند اقتصادی، صنعتی و تجاری دارد. میتواند انعقاد قرارداد بین دو شخص حقیقی یا حقوقی رو به انجام برساند. و ازموکل خود به؛ بهترین شکل ممکن نیز دفاع نمایید.

همچنین وی میتواند به عنوان یک مشاور بین الملل عمل کرده و به جای مدیران و تجار نیز؛ در بحث مسائل بازرگانی نیز کمک کند. به در واقع این مشاوره باید درکنار آگاهی از؛ قوانین خارجی نیز از قوانین داخلی هم شناخت داشته باشد.

امور مهاجرت

انجام امور مهاجرت نیز وکیل بین المللی نیز میتواند به؛ شما بیشترین کمک را در زمینه مهاجرت برساند. این وکلا با توجه به تخصصی که در زمینه وکلات فراملی دارند میتوانند، در زمینه‌های مهاجرت نیز به شما کمک کنند.

اختلافات تجاری بین المللی

وکیل وارد به این حوزه به همه اختلافات در سطح؛ فراملی رسیدگی و ممکنه که بین اشخاص حقیقی یا حقوقی رخ داده. ولی با تمام این تفاسیر؛ وکیل بین المللی میتواند در همه حوزه‌های تجاری نیز پرونده موکلین رو قبول نماید. و کارهای دعاوی امور بازگانی رو انجام دهد.

دعاوی طلاق مهریه و حضانت

به غیر از اینکه میتواند دعوی امور بازرگانی رو قبول کند. متیواند دعاوی طلاق مهریه و حضانت نیز؛ پرونده موکلین خارج از کشور رو انجام داده. و ایرانیان خارج از کشور مخصوصان شهروندان ساکن در آلمان به؛ دکتر نظری برای دعاوی طلاق و… نیز مراجعه نمایند.بهترین وکیل بین المللی

دعاوی مال های غیرمنقول از دیگر بهترین وکیل بین المللی

بهترین وکیل بین المللی توانایی این را دارد که به ایرانیان مقیم خارج یا؛ به خارجیان مقیم ایران که دارای اموال غیرقابل انتقال دارند. نیز خدمات داده و آن ها را در رسیدن به حق شان یاری کند.

دعاوی شرکت ها

این دعاوی میتواند توسط شرکت‌های خارجی ویا ایرانی نیز طرح شده که؛ شرکت‌های خارجی در ایران یا کشورخود علیه شرکت های ایرانی نیز طرح شکایت کند. ویا شرکت‌های ایرانی نیز که مقیم ایران ویا خارج هستند نیز؛ علیه شرکت های خارجی نیز طرح شکایت کنند.

انواع دعاوی حقوقی فراملی

حقوق بین الملل که به دسته‌های عمومی و خصوصی تقسیم و ناظر بر، روابط بین دو کشور و روابط مابین اشخاص حقوقی و حقیقی نیزهستند.

دعاوی حقوقی بین الملل عمومی

این دعاوی ما بین دولت ها، سازمان‌ها ویا یک دولتی با یک سازمان بین المللی نیز رخ میدهد. این نوع دعاوی در دیوان بین المللی دادگستری، طرح و رسیدگی می‌شود. ویا گاهان دولت‌ها به دفاع از؛ تبعه کشورخود نیز طرح دعوا نیز می‌کنند.

 دعاوی حقوقی بین الملل خصوصی از وظایف بهترین وکیل بین المللی

این گونه دعاوی به اختلافات شخص‌های حقوق و حقیفی کشورهاست که؛ این دعاوی میتواند مواردی همچون امور مهاجرتی به اشکال گوناگون، داوری تجارت و دعاوی مربوط به واردات و صادرات نیز باشد. و بهترین وکیل بین المللی میتواند به این پرونده نیز ورود نمایید.

مرجع رسیدگی به دعاوی

صلاحیت رسیدگی به دعاوی را نیز به دادگاه بین المللی سپرده که در آن؛ طرح دعوا رخ داده است. از همین رو باید قاضی باید پرونده را به دقت بررسی نموده و سپس، درمورد صلاحیت آن تصمیم گیری نمایید.

وکیل پایه یک دادگستری نیز میتواند در صورتی صلاحیت حضور در دادگاه را داشته باشد؛ میتواند در دادگاه نیز حضور داشته و به موکل خود کمک نمایید. همانند دادگستری بین المللی و دیوان کیفری بین المللی

هر کشوری با قوانین مصوب خود اداره خواهد شد؛ از همین رو هرمملکتی بنابه قوانین همان کشور به وکیل بین المللی دیگر کشورها؛ اجازه وکالت موکل خود را می‌دهد. و این وکلا بنا به قوانین همان کشورها باید به موکلان خود؛ در پرونده‌ها نیز یاری برسانند. که این امکان هم نیز در کشور خودمان فراهم است که وکلا حق دارند انواع پرونده های حقوقی را قبول نمایید؛ ولی وکلای حوزه بین المللی نیز به صورت حتمی شانس موفقیت بیشتری نیز خواهند داشت.بهترین وکیل بین المللی

بهترین وکیل بین المللی

گاهی افراد به اشتباه نسبت به مراجعه به بهترین وکیل بین المللی را؛ بیهوده دانسته و این فکر را دارند. که طرح شکایت بین المللی نیز مانند طرح دعوا در، کشور خودمان است و خودشان نیز میتوانند به تنهایی نیز، این کار را انجام دهند. اما این دوستان به دلیل آگاهی نداشتن از پروسه طرح دعوا در آن کشور نیز می‌کنند. به خاطر ناآگاهی از پروسه و روند اداری آن کشور، در پرونده نیز دچار شکست شده و زمان و هزینه خود را بیهوده نیزازدست میدهند.

در این باره میتوانیم به مثالی جالب اشاره نماییم که شرکتی به جای طرح دعوی خود در دادگاه کشور؛ نیز اقدام به طرح دعوا در دادگاه لاهه نموده و از همین رو به دلیل شناخت کافی از کار نداشتن و پروسه انجامش در دادگاه شکست می‌خورد. و هزینه ها و زمان خود را به باد میدهد. که اهمیت وجود بهترین وکیل پایه یک دادگستری نیز، اینجا خود را به شما عزیزان به دنبال بهترین وکیل هستید نمایان میکند.

شما میتوانید ما را در اینجا دنبال نمایید.

دوستان عزیز خیلی ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرها و پیشنهادهای خود را در قسمت کامنت ها به اشتراک بگذارید.

منبع: صفحات وب

مقالات بیشتر

وکیل ایرانی در آلمان

وکیل ایرانی در آلمان

خب همان طور که ممکن است که برای شما هم پیش آمده باشد در ایران؛ در مورد پرونده حقوقی نیز به مشکل خورده و به

وکیل بین الملل

وکیل بین الملل

وکیل بین الملل به وکیلی می گویند که نسبت به‌ تمامی قانون های حوزه حقوق تخصص و آگاهی بسیار زیادی داشته باشد ؛ ولی تخصص

مراحل گرفتن وکیل

مراحل گرفتن وکیل اتفاقی مراحل گرفتن وکیل : برای حل و فصل کردن مشکلات حقوقی و همچنین طرح دعوی در مراجع قضایی یا دفاع در

پیمایش به بالا